Osztálykirándulás '26, 5. osztály
2026. június 05. írta: Zoltán Bede

Osztálykirándulás '26, 5. osztály

mrz Az ötödik osztály június 3. és 5. között a Tisza-tóhoz ment osztálykirándulásra. Igazi aktív kikapcsolódással töltöttük az időt: kenuztunk, bicikliztünk, sétáltunk, motorcsónakoztunk, röpiztünk, fociztuk, tábortüzeztünk. Jókat beszélgettünk, és örültünk, hogy együtt lehetünk. Year 5 went on a…

süti beállítások módosítása